Posty: 766

Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Pon 12:15, 16 Lut 2009    Temat postu:

1/4 Finału Mistrzostw Polski Juniorek

Drużyny - gospodarz turnieju MLKS Zawisza Sulechów (Hala sportowa: "TRÓJKA" ul.Piaskowa 52 - Sulechów)

5 AZS Częstochowianka 4 4 1 : 12

BKS Aluprof Bielsko-Biała i MOSiR I Mysłowice awans do 1/4 finału Mistrzostw Polski

1 dzień 3.02.2009 wtorek
BKS Aluprof Bielsko-Biała - MKS MOS Płomień II Sosnowiec 3:1 (25:21, 21:25, 25:12, 25:13.)
AZS Częstochowianka - MCKiS Jaworzno 0:3 (18:25, 13:25, 20:25)

2 dzień 4.02.2009 środa
MKS MOS Płomień II Sosnowiec - AZS Częstochowianka 3:1 (25:27, 25:15, 25:13, 25:19)
MOSiR I Mysłowice - BKS Aluprof Bielsko-Biała 2:3 (25:23, 12:25, 16:25, 25:23, 12:15)

3 dzień 5.02.2009 czwartek
AZS Częstochowianka - MOSiR I Mysłowice 0:3 (25:27, 13:25, 19:25)
MCKiS Jaworzno - MKS MOS Płomień II Sosnowiec 3:2 (25:23, 19:25, 24:26, 25:17, 15:13)

4 dzień 6.02.2009 piątek
MOSiR I Mysłowice - MCKiS Jaworzno 3:0 (31:29, 25:20, 25:21)
BKS Aluprof Bielsko-Biała - AZS Częstochowianka 3:0 (25:13, 25:16, 25:19.)

5 dzień 8.02.2009 niedziela
MKS MOS Płomień II Sosnowiec - MOSiR I Mysłowice 3:2 (25:15, 25:14, 25:27, 22:25, 16:14)
MCKiS Jaworzno - BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:3 (17:25, 11:25, 17:25. )

( Dziennik Mysłowicki )

Niedzielne zwycięstwo 3:0 z UKS MOS Opole pozwoliło siatkarskiej drużynie MOSiR Mysłowice awansować do półfinałów mistrzostw Polski juniorek. Podopieczne Żanety Michalak wygrały w setach 25:23, 25:13 i 25:23 i zajęły drugie miejsce w tabeli turnieju ćwierćfinałowego rozegranego w Sulechowie. Tym samym awansowały do półfinałów i za miesiąc 20-22 marca zagrają w Gdańsku o prawo występu w finale.

Nasze niedzielne rywalki były zdecydowanie najsłabszą drużyną turnieju ćwierćfinałowego, ale jak to zwykle takie drużyny, grając radosną siatkówkę, napsuły nam trochę nerwów - mówi Żaneta Michalak. - W pierwszym secie prowadziłyśmy cały czas, ale nie potrafiłyśmy wyraźnie odskoczyć, a w końcówce opolanki zbliżyły się nawet do nas jeden punkt, bo było 23:22. Skończyło się jednak 25:23 i gdy w drugim secie, po szybkim “odejściu” wygrałyśmy 25:13 myślałam, że jest już “po meczu”. Chyba tak samo pomyślały zawodniczki i po chwili przegrywałyśmy 13:17. Wtedy w pole zagrywki weszła Beata Gałek i zdobyła dwa punkty asami, a blokiem i grą w obronie reszta zespołu dorzuciła kolejne punkty i wyszłyśmy na prowadzenie 18:17. Od tego momentu byłyśmy cały czas “z przodu”. Prowadziłyśmy 22:20, ale po chwili było 23:23. Gdy zdobyłyśmy 24 punkt i miałyśmy piłkę meczową poprosiłam o czas i rozplanowałyśmy spokojnie ostatnią akcję. Rozegrałyśmy ją zgodnie z planem i po ataku Marty Dziuli mogłyśmy się cieszyć z awansu.

MOSiR: Komisarczyk, Pabian, Gałek, Adamska, Dziula, Zonik i Wielgossz-libero oraz Błach.
kufel

Posty: 766

PostWysłany: Czw 20:26, 26 Lut 2009    Temat postu:

Niestety nie udało się naszym kadetkom awansować do Finału Mistrzostw Śląska.
Po wczorajszym dobrym meczu przegranym z zespołem BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:3, dzisiaj dziewczyny niesprostały drużynie MOSiR MOSM Tychy ulegając im 2:3. Nasz zespół przegrywał już w setach 2:0 by kolejne dwa wygrać wyrównując stan meczu. Niestety piąty set rozstrzygnęły na swoją korzyść tyszanki wygrywając do 12 pkt.
Jutro tj. 27.02 (piątek) mecz o 3 miejsce w naszej grupie półfinałowej z MKS MOS Płomień Sosnowiec.[/url]
Tofik

Posty: 1816

PostWysłany: Sob 22:43, 28 Lut 2009    Temat postu:

Wygrana kadetek na osłodę

Wygrana 3:1 siatkarek MOSiR Mysłowice z MKS MOS Płomień Sosnowiec w ostatnim dniu turnieju półfinałowego mistrzostw Śląska poprawiła tylko nastrój w mysłowickiej ekipie. Poprzednie porażki zadecydowały bowiem, że podopieczne Sebastiana Michalak nie miały już szans na awans do pierwszej dwójki, a tym samym do turnieju finałowego. W piątek mysłowiczanki po pierwszym secie wygranym 25:21 i drugim przegranym 23:25 w następnych partiach zwyciężyły pewnie 25:16 i 25:18 i honorowo pożegnały się z nadziejami na medale mistrzostw Śląska. Do dalszych gier z Mysłowic awansowały BKS Aluprof i MOSM Tychy. W spotkaniu o pierwsze miejsce bielszczanki wygrały 3:0 i z kompletem zwycięstw uplasowały się na szczycie tabeli.
kufel

Posty: 766

PostWysłany: Nie 21:25, 15 Mar 2009    Temat postu:

TOWARZYSKO W GORLICACH

W dniach 14-15.03 w Gorlicach rozgrano II Międzynarodowy Memoriał im. Stanisława Elmera w piłce siatkowej kobiet w kategorii młodziczek.

Pierwsze miejsce zajęły nasze młodziczki podopieczne Rafała Kalinowskiego, pokonując w finale zespół UKS Łańcut.
Trzecie miejsce przypadło w udziale gospodyniom.

W turnieju poza naszym zespołem udział wzięło 11 druzyn z kraju i zagranicy: Ekstrim Gorlice, Piątka Sandomierz, Pogoń Proszowice, Bardejov (Słowacja), MOSiR Jasło, Podkarpacie Bobowa, MOS Wieliczka, Sokół Katowice, UKS Łańcut, Iskry Grybów, Nyiregyhaza(Węgry).

Więcej: [link widoczny dla zalogowanych]
Tofik

Posty: 1816

PostWysłany: Pon 12:29, 23 Mar 2009    Temat postu:

Mysłowickie siatkarki bezkonkurencyjne

To był turniej Beaty Gałek i jej koleżanek z zespołu MOSiR Mysłowice. Drużyna Żanety Michalak, biorąca udział w turnieju półfinałowym mistrzostw Polski juniorek w Gdańsku wygrała trzy mecze i pewnie zdobyła awans do ósemki najlepszych drużyn juniorskich w naszym kraju. Pieczęć na awansie mysłowiczanki posstawiły wygrywając 3:0 w niedzielny poranek z AZS UMCS Lublin. - W pierwszym secie, po nerwowym początku i wymianie punkt za punkt dzięki dobrej zagrywce i mądrej grze naszej rozgrywającej Wioli Komisarczyk odskoczyliśmy na 18:14 - mówi trener koordynator MOSiR Mysłowice Sebastian Michalak. - To był moment przełomowy, bo później spokojnie dokończyliśmy seta wygrywając 25:19. W drugiej partii już na początku osiągnęliśmy przewagę 9:3 i prowadząc spokojnie kilkoma punktami do końca wygraliśmy 25:20. Trzeci set także zakończył się wynikiem 25:20 dla nas, a tylko przez chwilę mieliśmy moment dekoncentracji, gdy przy stanie 23:16 rywalki zdobyły trzy ounkty z rzędu. Żaneta poprosiła wtedy o czas i po nim już spokojnie dziewczyny “dojechały” do końca.

Nagrodę dla najlepszej zawodniczki turnieju zdobyła Beata Gałek, ale za cały turniej należą się też słowa pochwały dla Roksany Zonik. W trzecim meczu na swój wysoki pułap wzniosła się także Barbara Adamska, ale bez wątpienia cały zespół zasłużył na wielkie słowa uznania, bo nie był faworytem gdańskiego turnieju, a wygrał zdecydowanie.

Poprzednie mecze: Energa Gedania Gdańsk 2:3 MOSiR I Mysłowice, KS Dalin Myślenice 0:3 MOSiR I Mysłowice.

MOSiR: Komisarczyk, Gałek, Pabian, Zonik, Dziula, Adamska i Wielgosz - libero.

...........................................................................................................................................

Wiadomo z kim i kiedy, niewiadomo gdzie

Siatkarki MOSiR Mysłowice, które wywalczyły awans do turnieju finałowego mistrzostw Polski juniorek znają już swoje rywalki. W grupie razem z podopiecznymi Żanety Michalak znalazły się: BKS Aluprof Bielsko-Biała, PTS Piła i Wisła Kraków. Drugą czwórkę tworzą: Sparta Warszawa, MOS Wola Warszawa, Energa Gedania Gdańsk i Pałac Bydgoszcz. Wiadomo już także kiedy rozegrany zostanie turniej. Rozpocznie się 22 kwietnia, a mysłowiczanki pierwszy mecz rozegrają z krakowiankami. Mecze o ostateczne miejsca zaplanowano na 26 kwietnia. Nie wiadomo tylko jeszcze gdzie rozegrany zostanie turniej finałowy. O prawo organizacji może ubiegać się każdy z finalistów. Czy Mysłowicom uda się w konkursie ofert wygrać rywalizację o prawo goszczenia najlepszych juniorskich zespołów w Polsce ?

Ostatnio zmieniony przez Tofik dnia Pon 12:30, 23 Mar 2009, w całości zmieniany 1 raz
kufel

Posty: 766

PostWysłany: Śro 0:28, 25 Mar 2009    Temat postu:

W ÓSEMCE NAJLEPSZYCH

W zakończonym turnieju półfinału Mistrzostw Polski Juniorek nasz zespół w składzie:
Komisarczyk, Pabian, Zonik, Dziula, Adamska, Gałek, Wielgosz, Patryarcha, Andrysiak, Błach, Zawadzka, Opitek i Ślosarz. nie dał szans rywalkom wygrywając wszystkie mecze awansował z 1 mejsca do finałowej ósemki.
Najlepszą zawodniczką turnieju wybrano Beatę Gałek.
Finał zostanie rozegrany w dniach 22-26 kwietnia. Turniej chcą organizować: Mysłowice, Kraków i Gdańsk i to prawdopodobnie w którymś z tych miast rozgra się walka o medale.
Naszymi rywalkami w grupie będą: BKS Aluprof Bielsko-Biała, PTPS Piła i TS Wisła Kraków, w drugiej grupie znalazły się: MUKS Sparta Warszawa, Energa Gedania Gdańsk, KS Pałac Bydgoszcz i UMKS MOS Wola Warszawa
_____________________________________

Energa Gedania Gdańsk - MOSiR Mysłowice 2:3
(22:25, 25:15, 26:28, 25:21, 8:15)

Siatkarki MOSiR Mysłowice znakomicie zaczęły turniej półfinałowy mistrzostw Polski juniorek. Podopieczne Żanety Michalak w pierwszym meczu wygrały 3:2 z Gedanią, faworytkami i gospodyniami turnieju w Gdańsku. Po pierwszym secie wygranym przez mysłowiczanki 25:22, w drugim gdańszczanki zwyciężyły 25:15. Najbardziej zacięty i dramatyczny był trzeci set zakończony wygraną MOSiR 28:26. Gdańszczanki doprowadziły do wyrównania zwycieżając w czwartej partii 25:21. - Losy spotkania rozstrzygnęły się w tie-breaku, w którym od początku wyraźnie prowadziliśmy i wygraliśmy go 15:8 - mówi trener koordynator sekcji siatkówki MOSiR Mysłowice Sebastian Michalak. - Zrobiliśmy na początek turnieju niezły numer, bo gdańszczanki były uważane nie tylko za faworyta turnieju półfinałowego, ale nawet do mistrzostwa Polski.

MOSiR Mysłowice - KS Dalin Myślenice 3:0
(25:19, 25:20, 26:24)

W drugim dniu zawodów podopieczne Żanety Michalak 3:0 pokonały Dalin Myślenice. W pierwszym secie mysłowiczanki prowadziły od początku do końca i wygrały 25:19. W drugim przy stanie 9:7 dla rywalek trenerka MOSiR poprosiła o czas, po którym mysłowiczanki zdobyły punkt, a w polu zagrywki stanęła Barbara Adamska. Jej 4 asy i kolejne znakomite serwy sprawiły, że mysłowiczanki wyszły na prowadzenie 17:9 i spokojnie wygrały seta 25:20. Najwięcej dramaturgii było w trzeciej odsłonie. Mysłowiczanki prowadziły 11:5, żeby po chwili przegrywać 13:15, a w końcówce seta 18:20 i 24:25. Obroniły jednak piłkę setową, przejęły inicjatywę i wygrały 27:25!

AZS UMCS TPS Lublin - MOSiR Mysłowice 0:3
(19:25, 20:25, 17:25)

Opisy spotkań: dziennik.myslowice.pl
kufel

Posty: 766

PostWysłany: Wto 22:29, 31 Mar 2009    Temat postu:

Polski Związek Piłki Siatkowej przyznał Wiśle Kraków prawo organizacji turnieju finałowego mistrzostw Polski juniorek. Impreza odbędzie się w dniach 22-26 kwietnia, w dwóch halach przy ul. Reymonta 22.

Do PZPS wpłynęły oferty czterech klubów – poza Wisłą – Gedani, MOSiR-u Mysłowice i BKS Aluprof Bielsko-Biała. Rozpatrywał je zarząd Związku. Według nieoficjalnych informacji, w decydującym głosowaniu Wisła pokonała Mysłowice 11:3.

Wydarzenie to tym większe, że ostatnio mistrzostwa Polski młodych siatkarek Wisła organizowała ponad trzydzieści lat temu. I były one rozgrywane na kortach ziemnych, na otwartym powietrzu… Zresztą, jakiejkowliek imprezy rangi mistrzostw Polski w siatkówce młodzieżowej, czy to żeńskiej czy męskiej, nie było pod Wawelem bardzo dawno.

Przez pierwsze trzy dni turnieju (środa-piątek) zespoły rozegrają spotkania eliminacyjne w dwóch grupach. Grupa A: Wisła Kraków, MOSiR Mysłowice, BKS Bielsko-Biała, PTPS Nafta Piła; grupa B: Gedania, Pałac Bydgoszcz, Sparta Warszawa, MOS Wola Warszawa. W sobotę po dwie najlepsze drużyny z obu grup zmierzą się w półfinałach, a w niedzielę – w meczach o medale. Analogicznie o miejsca 5-8 walczyć będą zespoły, które w grupach eliminacyjnych uplasują się na pozycjach 3-4.
kufel

Posty: 766

PostWysłany: Czw 15:54, 02 Kwi 2009    Temat postu:

TS Wisła Kraków decyzją PZPS nie zorganizuje finałów Mistrzostw Polski Juniorek.
W związku z tym jak informuje trener koordynator sekcji siatkówki MOSiR-u Mysłowice Sebastian Michalak finały odbędą się w Mysłowicach.
Termin pozostaje bez zmian, czyli w dniach 22-26.04 będziemy gościć osiem najlepszych zespołów juniorek w kraju.
Szczegółowy harmonogram turnieju podamy w późniejszym terminie.

„Polski Związek Piłki Siatkowej (…) z przykrością informuje, że turniej finałowy mistrzostw Polski juniorek, który w terminie 22-26 kwietnia 2009 r. miał zostać rozegrany w Krakowie, zostaje przeniesiony do Mysłowic.

Powyższa decyzja spowodowana jest faktem, że klub TS Wisła Kraków nie może zapewnić warunków organizacyjnych, zawartych w złożonej ofercie, na cały okres turnieju, co może powodować złożenie protestu ze strony uczestników.

Jednocześnie liczymy, że ten przykry incydent nie wpłynie na dalszą wieloletnią współpracę pomiędzy PZPS a klubem TS Wisła Kraków, do której nigdy nie mieliśmy zastrzeżeń (…)”

PostWysłany: Czw 16:30, 02 Kwi 2009    Temat postu:

Przy takich imprezach to aż chce się płakać, że Mysłowice nie mają odpowiedniej bazy noclegowej.
kufel

Posty: 766

PostWysłany: Wto 16:23, 14 Kwi 2009    Temat postu:

Zmiana harmonogramu turnieju:
godz. 10:00 Aluprof Bielsko Biała – PTPS Piła (grupa A)
godz. 13:30 Wisła Kraków – MOSiR Mysłowice (grupa A)
godz. 12:30 Uroczyste otwarcie Turnieju
godz. 16:00 Sparta Warszawa – MOS Wola Warszawa (grupa B)
godz. 18:00 Gedania Gdańsk – Pałac Bydgoszcz (grupa B)

godz. 10:00 PTPS Piła – MOSiR Mysłowice (grupa A)
godz. 12:00 Aluprof Bielsko Biała – Wisła Kraków (grupa A)
godz. 16:00 MOS Wola Warszawa – Pałac Bydgoszcz (grupa B)
godz. 18:00 Sparta Warszawa – Gedania Gdańsk (grupa B)

24.04.2009r. (piątek) hala ul Bończyka 32
godz. 10:00 Gedania Gdańsk – MOS Wola Warszawa (grupa B)
godz. 12:00 Pałac Bydgoszcz – Sparta Warszawa (grupa B)
godz. 16:00 Wisła Kraków – PTPS Piła (grupa A)
godz. 18:00 MOSiR Mysłowice – Aluprof Bielsko Biała (grupa A)

godz. 10:00 3 miejsce z grupy A – 4 miejsce z grupy B
godz. 12:00 4 miejsce z grupy A – 3 miejsce z grupy B

godz. 10:00 2 miejsce z grupy A – 1 miejsce z grupy B
godz. 12:00 1 miejsce z grupy A – 2 miejsce z grupy B
godz. 18:00 Kabareton - (Kabaret Ciach, Ireneusz Krosny, Stanisław Tym)

godz. 10:00 mecz o VII miejsce
godz. 12:00 mecz o V miejsce

godz. 11:00 mecz o III miejsce
godz. 13:00 mecz o I miejsce
godz. 14:30 zakończenie – wręczenie medali

Ostatnio zmieniony przez kufel dnia Wto 16:24, 14 Kwi 2009, w całości zmieniany 1 raz
kufel

Posty: 766

PostWysłany: Czw 13:09, 23 Kwi 2009    Temat postu:

W meczu Wisły Kraków z MOSiR-em Mysłowice sprawdziło się stare siatkarskie porzekadło. Kto nie wygrywa 3:0, prowadząc 2:0, przegrywa 2:3. Mysłowiczanki bardzo dobrze rozpoczęły mecz i po kilku atakach uzyskały kilkupunktową przewagę. Siatkarki MOSiR-u spokojnie i dokładnie przyjmowały zagrywki rywalem, a także nie popełniały większych błędów, czego nie można powiedzieć o siatkarkach z Krakowa. Set zakończył się wygraną mysłowiczanek.

Początek drugiej partii był bardzo wyrównany. Żadna z drużyn nie potrafiła uzyskać wyraźnej przewagi. Dopiero od stanu 17:17 do głosy ponownie doszły gospodynie, które po skutecznych atakach Gałek i Adamskiej wyszły na prowadzenie. Krakowianki nie były w stanie zatrzymać rozpędzonych siatkarek MOSiR-u i przegrały partię, tym razem do 18.

Wydawało się, iż mecz zakończy się po trzech setach. Tak się jednak nie stało. Wiślaczki grały zdecydowanie dokładniej i pewniej. Z akcji na akcję powiększały przewagę dzięki serii zagrywek Joanny Mokrzyckiej. Swój pierwszy punkty MOSiR zdobył przy stanie 14:0. Tak wielkiej przewagi nie udało się już gospodyniom odrobić. Grały one zdecydowanie słabiej od swoich rywalek i zdecydowanie inaczej, niż to widzieliśmy w pierwszych dwóch odsłonach. Set zakończył się wygraną Wisły 25:10.

Rozpędzone krakowianki nie zamierzały rezygnować i postanowiły wykorzystać słabsza dyspozycję mysłowiczanek . Krakowianki grały bardzo dobrze w każdym elemencie, czego nie można było powiedzieć o siatkarkach MOSiR-u. Set ponownie wygrały wiślaczki tym samym po dwóch setach był remis 2:2, a o zwycięstwie miał decydować tie-break.

Tylko początek partii piątej był wyrównany. Od stanu 5:5 do głosu znów doszły krakowianki. Siatkarki Wisły rozpoczęły festiwal skutecznych i mocnych ataków. MOSiR nie był już w stanie nic zrobić. Widać było, że trzecia partia mocno wpłynęła na psychikę dziewczyn. Set i cały mecz zakończył się wygraną Wisły.

TS Wisła Kraków - MOSiR Mysłowice 3:2
(18:25, 20:25, 25:10, 25:13, 15:7)

MOSiR: Patryarcha, Adamska, Zonik, Pabian, Gałek, Dziula oraz Wielgosz (l), Zawadzka, Andrysiak, Komisarczyk. Trener: Żaneta Michalak.
WISŁA: Mokrzycka, K. Janota, Rusinek, Stojek, Gasidło, Środa oraz Śliwa (l), Warchoł, M. Janota. Trener: Lesław Kędryna.
kufel

Posty: 766

PostWysłany: Czw 13:10, 23 Kwi 2009    Temat postu:

W meczu otwierającym drugi dzień zmagań spotkały się gospodynie turnieju MOSiR Mysłowice z PTPS Piła. Mecz od początku przebiegał pod dyktando mysłowiczanek, które po skutecznych atakach i serii błędów pilanek wypracowały sobie dość dużą przewagę. Pilanki zupełnie nie radziły sobie w przyjęciu, a co za tym idzie nie mogły wyprowadzić skutecznego ataku. Tą niedyspozycję wykorzystały brutalnie gospodynie i po skutecznym ataku Roksany Zenik zakończyły pierwszą partię.

Druga odsłona znów od początku należała do siatkarek MOSiR-u. Skuteczne i mocne ataki Beaty Gałek lądowały w polu przeciwniczek. Bezradne pilanki nie potrafiły odwrócić już przebiegu tego seta. Drugą odsłona meczu skończyła mocnym atakiem po przekątnej Gałek i tym samym, po dwóch rozegranych setach, było już 2:0.

Początek kolejnej partii należał do pilanek, które po błędach siatkarek MOSiR-u wypracowały sobie trzypunktową przewagę. Jednak nie na długo. Po skutecznych atakach Marty Dziuly doprowadziły do remisu. Od tego momentu walka toczyła się punkt za punkt. Dopiero od stanu 11:11 przewagę uzyskały gospodynie, które z akcji na akcję coraz pewniej atakowały. Końcówka nie była jednak spokojna. Pilanki przebudziły się i zaczęły odrabiać straty. Przewaga gospodyń była jednak zbyt wielka. Ostatecznie seta i cały mecz wygrały mysłowiczanki.

PTPS Piła - MOSiR Mysłowice 0:3
(7:25, 15:25, 23:25)
kufel

Posty: 766

PostWysłany: Pią 1:20, 24 Kwi 2009    Temat postu:

Zaczynają mnie panowie z TVS wkurzać. Zamiast promować wszystko co śląskie i pokazać mecz MOSiR-u to przyjeżdżają jak chcą i nakjważniejszy punkt turnieju to brak światła na hali. Poniżej krytyki...

Ostatnio zmieniony przez kufel dnia Pią 1:21, 24 Kwi 2009, w całości zmieniany 1 raz
Luke
Zmiennik

Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 549

Skąd: Rymera -> Dziećkowice -> Janów

PostWysłany: Pią 20:32, 24 Kwi 2009    Temat postu:

^no nie popisali sie chłopcy z TVS Do bani...

Ale dobra wiadomość jest taka, że juniorki awansowały do połfinału Mistrzostw Polski z pierwszego miejsca w grupie dzięki dzisiejszemu zwycięstwu z BKS Bielsko! W jutrzejszym półfinale zagrają z Pałacem Bydgoszcz. Że też musze mieć studia w ten weekend i mnie to ominie Wściekły Czuje, że dziewczyny idą na finał

MOSiR Mysłowice - Aluprof Bielsko-Biała 3:1 (18:25, 26:24, 25:13, 25:19)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Mieszkańców Mysłowice Strona Główna -> Sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)