Posty: 584

Skąd: Mysłowice
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 18:21, 08 Sie 2010    Temat postu:

Mateusz Sławik występował m.in. w GKS Katowice, Polonii Warszawa i Górniku Zabrze. Kariera zawodnika [link widoczny dla zalogowanych]. Niewątpliwie może to być wzmocnienie dla zespołu Mr. Green

Ostatnio zmieniony przez ninja alex dnia Nie 18:23, 08 Sie 2010, w całości zmieniany 1 raz
Górnik Wesoła

Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 55

PostWysłany: Pią 18:58, 13 Sie 2010    Temat postu:

W sobotę 14. sierpnia o godz. 17. Górnik Wesoła meczem z beniaminkiem LKS Kamienica Polska zainauguruje sezon 2010/2011.

Wszystkich sympatyków piłki nożnej zapraszamy na mecz.

Podczas meczu zostanie także przeprowadzona zbiórka pieniędzy na dokończenie remontu kasy klubowej. Zdjęcia z postępu prac remontowych dostępne są na naszej stronie internetowej.

Posty: 55

PostWysłany: Sob 22:53, 14 Sie 2010    Temat postu:

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym Górnik Wesoła pokonał drużynę LKS Kamienica Polska 1-0.

Bramkę dla Wesołej strzelił Jacek Wujec.

Więcej na temat meczu na naszej stronie internetowej.

Posty: 55

PostWysłany: Nie 20:35, 22 Sie 2010    Temat postu:

Wczoraj Górnik Wesoła pokonał Victorię Jaworzno 1-0. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Adam Gola. Dzięki temu zwycięstwu Górnik został liderem.

Szersza relacja z meczu dostępna jest na naszej stronie internetowej.

Posty: 55

PostWysłany: Pon 16:09, 23 Sie 2010    Temat postu:

W najbliższą środę 25. sierpnia br. na stadionie przy ul. Sportowej, Górnik Wesoła zagra kolejny mecz. Tym razem naszym przeciwnikiem będzie Unia Rędziny.

Początek spotkania o godz. 18.

Serdecznie wszystkich zapraszamy.

Ostatnio zmieniony przez Górnik Wesoła dnia Pon 16:10, 23 Sie 2010, w całości zmieniany 1 raz

Posty: 55

PostWysłany: Śro 22:21, 25 Sie 2010    Temat postu:

W dniu dzisiejszym nasza drużyna pokonała Unię Rędziny 2-0 i tym samym pozostała na fotelu lidera. Obie bramki zdobył Artur Karpowicz.

Posty: 55

PostWysłany: Pią 22:11, 27 Sie 2010    Temat postu:

Wszystkich sympatyków piłki nożnej zapraszamy w sobotę 28. sierpnia na mecz pomiędzy Górnikiem Wesoła a Skrą Częstochowa. Emocje gwarantowane ponieważ zmierzą się zespoły z czołówki tabeli - Wesoła zajmuje pierwsze miejsce, natomiast Skra drugie.

Serdecznie zapraszamy.

Górnik Wesoła - Skra Częstochowa 28. sierpnia 2010r., godz. 17., stadion przy ul. Sportowej

Posty: 55

PostWysłany: Nie 12:10, 29 Sie 2010    Temat postu:

We wczorajszym meczu na szczycie Górnik Wesoła pokonał Skrę Częstochowa 2-0. Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Mateusz Sławik oraz Artur Karpowicz.

Relacja z meczu jest dostępna na naszej stronie: [link widoczny dla zalogowanych]
Zajczak

Dołączył: 06 Maj 2010
Posty: 40

PostWysłany: Nie 23:59, 29 Sie 2010    Temat postu:

Mateusz Sławik ??? Przecież to bramkarz,rozumie, że jakiegoś karnego chyba egzekwował ?

Mateusz pozdrowienia od Mysłowickiej GieKSy !
Zajczak

Posty: 40

PostWysłany: Pon 0:00, 30 Sie 2010    Temat postu:

a przy okazji zerknąłem na tabele - widze,że KS 09 na przeciwnym biegunie,ładnie zrujnowali zaś ten klub
ninja alex

Posty: 584

PostWysłany: Pon 13:28, 30 Sie 2010    Temat postu:

Sławik gola zdobył z połowy boiska Mruga

Posty: 55

PostWysłany: Pon 13:49, 30 Sie 2010    Temat postu:

W 45. minucie był wolny z połowy boiska. Część kibiców myślała że ten gwizdek to koniec pierwszej połowy, a tu Mateusz podchodzi do piłki, dośrodkowuje, a ta sobie wpada do bramki przelobowując bramkarza Skry Wink
Na meczu była Tv Mysłowice więc miejmy nadzieję że niebawem wszyscy na spokojnie będziemy mogli zobaczyć całą sytuację.

Posty: 55

PostWysłany: Sob 21:21, 04 Wrz 2010    Temat postu:

W dzisiejszym wyjazdowym meczu Górnik Wesoła pokonał Slavię Ruda Śląska 2-0. Obie bramki zdobył Artur Karpowicz (19` i 42`).
Dzięki temu zwycięstwu Wesoła nadal jest liderem, z 4 punktami przewagi nad Szczakowianką Jaworzno, a Mateusz Sławik od 450 minut zachowuje czyste konto.

Ostatnio zmieniony przez Górnik Wesoła dnia Sob 21:25, 04 Wrz 2010, w całości zmieniany 1 raz

Posty: 55

PostWysłany: Pią 18:23, 10 Wrz 2010    Temat postu:

Już jutro 6. kolejka IV ligi. Zapraszamy na mecz pomiędzy Górnikiem Wesoła a Zagłębiakiem Dąbrowa Górnicza. Wesoła od 2. kolejki jest liderem tabeli z 4 punktami przewagi nad Szczakowianką Jaworzno. Natomiast Zagłębiak zajmuje 3. miejsce. Zapowiada się ciekawe spotkanie.
Serdecznie zapraszamy 11. września 2010r. godz. 17.

Ostatnio zmieniony przez Górnik Wesoła dnia Pią 18:26, 10 Wrz 2010, w całości zmieniany 2 razy

Posty: 55

PostWysłany: Sob 22:36, 11 Wrz 2010    Temat postu:

Górnik Wesoła nie sprostał dziś Zagłębiakowi Dąbrowa Górnicza. Mimo kilku dogodnych sytuacji nasza drużyna przegrała 1-0.
Jednak mimo porażki nadal pozostaje liderem I grupy IV ligi.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Mieszkańców Mysłowice Strona Główna -> Sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)